Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796774

Varuosade müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Varuosade tellimine ja müümine; varuosade sisseost ja müügiks ettevalmistamise korraldamine; klientide professionaalne teenindamine; klientide nõustamine.

Ootused kandidaadile

Keeleoskus: eesti keel - nõutud kõnes ja kirjas B1

Muud nõuded: Mototehnika huvi ja teadmised; arvuti kasutamise oskus; oskus oma tööd iseseivalt planeerida ja korraldada; kohusetundlikus, täpsus ja korrektsus; meeldiv ja hea suhtlemisoskus; kasuks tuleb inglise ja vene keele oskus suhtlustasandil; kasuks tuleb tehnika tundmine ja varasem töökogemus müügiesindajana.

Mitmekülgset ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes; muhedat töökollektiivi; stabiilset töökeskkonda ja toetavat meeskonda; tubli töö eest väärilist tasu; soodustusi oma töötajatele.

Tööpakkumise number
#796774