Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #729357
Kaugtöö võimalus

Värbamise projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

*juhtide toetamine uute töötajate leidmisel ja sisseelatamisel tormiliselt kasvava e-kaubanduse maailma erinevates valdkondades logistikast kuni klienditeeninduseni;
*paljude eripalgeliste inimestega suhtlemine, viies nende huvid ja ambitsioonid kokku meie ettevõtte vajadustega;
*esmatasandi värbamise- ja sisseelatamise tegevuste korraldamine;
*uute värbamislahenduste kasutuselevõtmine ning võimalus võtta vastutus erinevates töötajate värbamise ja järelkasvu tegevustes, sh. projektijuhi rollis tehes baltiülest koostööd.

Ootused kandidaadile

*Inglise või vene keele oskus;
*hea suhtlusoskus.

Ettevõte pakub

*Lisapuhkus ja soodsad spordivõimalused;
*Võimalus valida endale sobiv töötamise koht meie logistikakeskuses Rae vallas, Pallasti kontoris või kaugtööd tehes;
*ja loomulikult- lahedad töökaaslased!

Tööpakkumise number
#729357

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. september 2021
Kuulutus sisestati:
10. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem