Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718568

VÄRBAMISASSISTENT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui värbamisvaldkond pakub Sulle huvi, siis on Sinu ees praegu suurepärane võimalus selles valdkonnas ka tööle asuda.

Sinu vaheldusrikas töö värbamisosakonna assistendina hakkab muuhulgas sisaldama sobivate CV-de otsimist ja selekteerimist, kandidaatidega töövestluste kokkuleppimist, otsepakkumiste tegemist, telefonikõnedele ja e-kirjadele vastamist.

Ootused kandidaadile

Varasemast töökogemusest olulisem on soov värbamisvaldkonnas töötada, väga hea eesti ja vene keele ja hea inglise keele oskus, kohusetundlikkus, täpsus ja võimekus tegeleda paralleelselt mitmete erinevate projektidega.

See töökoht annab Sulle võimaluse siseneda värbamise põnevasse ja pidevalt muutuvasse maailma. Loomulikult ei puudu Sinu tööpäevadest palju nalja ja naeru – usume, et meil on üks ütlemata vahva meeskond, kes veedab meelsasti üheskoos aega nii tööl kui ka mitmetel ühisüritustel ja väljasõitudel.

Kandideerimiseks saada oma CV läbi CV Keskuse. Rohkem infot saad  helistades 52 13 846, Sulle vastab CV Keskuse värbamisosakonna juht Kristel Kleinot

Palun pane tähele, et konkurss lõpetatakse sobiva kandidaadi leidmisel – ära jäta kandideerimist viimasele hetkele!

Tööpakkumise number
#718568

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2021
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2021

CV Keskuses on Eesti suurim tööotsijate andmebaas ja suurim arv tööpakkumisi, mis teeb CV Keskusest Eesti populaarseima tööportaali. Töötame selle nimel, et igaüks leiaks endale parima töökoha!

Lisaks tööportaalile tegutseb CV Keskuses üks Eesti juhtivatest värbamisosakondadest, mis aitab igapäevaselt kokku viia tööandjad ja tööotsijad. Leia sobiv tööpakkumine ja kandideeri julgelt või küsi lisainfot CV Keskuse värbamisspetsialistidelt.

Vaata rohkem