2023-08-23 14:48:55

Vanemteenindaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime tööle kogenud ja kõrge motivatsiooniga vanemteenindajat, kes:
- haldaks restoranis toimuvaid protsesse
- suunaks ja juhendaks oma vahetuse teenindajaid
- pakuks külalistele kõrgetasemelist professionaalset teenindust
- oleks käepikendus teenindusjuhi ja teenindajate vahel

Ootused kandidaadile

See töö on Sulle, kui:
- klientide teenindamine on Sinu kirg
- oled õpihimuline ja valmis läbima koolitusi oma ala prfessionaalide käe all
- suudad näha pisidetaile suure pildi taga
- pead ennast suurepärase suhtlemisoskusega meeskonnamängijaks
- oled aus, õiglane ja tasakaalukas
- oled töökas ja positiivse eluhoiakuga
- võtad vastutust keerukate olukordade lahendamisel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- mitmekesiseid koolitusi oma ala tegijate käe all
- väljakutseterohket tööd ja karjäärivõimalusi
- tööd koormusega 0,75-1,0 paindliku graafiku alusel
- ühtehoidvat ja positiivset meeskonda
- konkurentsivõimelist töötasu vastavalt Sinu arengule ettevõttes
- ühisõritusi