Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #735046

VANEMTEENINDAJA Tartu Kalevi šokolaadipoes

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tartu Kalevi šokolaadipood otsib oma tiimi

VANEMTEENINDAT

(lapsehoolduspuhkuse asendajaks)

Vanemteenindaja töö peamiseks sisuks on šokolaadipoe töö kasumlik korraldamine läbi toodete ja teenuste aktiivse müügi, kliendikeskse teenindamise ja kaubavarude juhtimise ning kaupluse juhataja asendamine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

  • Sul on kogemusi kaupluse igapäeva töö korraldamisel: töögraafikute koostamine, teenindajate igapäevane toetamine, kaubavarude jälgimine ja kaupade tellimine, arvete ja aruannete koostamine.
  • Müügieesmärkide täitmine on Sulle meeldivaks väljakutseks
  • Soovid anda panuse meie müügi- ja teenindusprorsessi arengusse ning edendada klienditeenindust.
  • Tunned end vabalt kaupa ja teenuseid müües nii poes kui üritustel väljaspool poodi, tuled hästi toime ürituste ja kampaaniate läbiviimisega.
  • Sul on head teadmised klienditeeninduse ja turunduse alustest
  • Sul on vähemalt keskharidus ning soovituslikult vähemalt 3-aastane kogemus teenindajana.
  • Sul on hea suulise ja kirjaliku eesti keele oskus ning suhtlustasemel inglise ja vene keele oskus.
  • Oskad kasutada kesktasemel kontoritarkvara.
  • Isiksusena oled sihikindel, süsteemne ja kiire ning orienteeritud meeskonnatööle.

Sind ootab töö sõbralikus ja professionaalses tiimis koos Eesti armastatuimate kaubamärkidega. Väärtuslik kogemus ja eneseteostusvõimalus rahvusvahelises organisatsioonis! Toetame Sind ja Sinu perekonda tähtsate elusündmuste puhul. Toetame tervislike eluviise läbi sporditoetuse, käime ka ühiselt sportimas ja võistlemas. Meeskonnaga korraldame ka meeleolukaid ühisüritusi.

 Ootame Sind kandideerima!

Tööpakkumise number
#735046

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2021

ORKLA EESTI AS on Eesti juhtiv toiduainetetööstusettevõte, kuhu kuuluvad maiustusi valmistav KALEVI tehas ja valmistoite ning mahlu tootev PÕLTSAMAA tehas. Ühendame endas pikaajalisi traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Kalevi ja Põltsamaa kaubamärgid on juba aastaid Eesti armastatuimate seas. Kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Anname tööd ligi 600-le inimesele.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019Vastutustundliku Ettevõtluse Indeks 2020

Vaata rohkem