Vanemteenindaja (Randvere)
Tööpakkumise number #794584

OG Elektra AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Teenindajate töö juhtimine,

kaupade tellimine ja vastuvõtt.

Ootused kandidaadile

Keskharidusega,

optimistlik ja rõõmsameelne,

usaldusväärne ja lojaalne.

Ettevõte pakub

Tööalast väljaõpet,

korralikku boonussüsteemi,

palka 1100€/kuus,

vahetustega tööd.

Tööpakkumise number
#794584

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022
Vanemteenindaja (Randvere) Vanemteenindaja (Randvere)

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
8 tundi tagasi
KAUPLUSE JUHATAJA AS Abakhan Fabrics Eesti
UUS
KAUPLUSE JUHATAJA AS Abakhan Fabrics Eesti • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
KASSIIR HAABERSTI K-RAUTA Kesko Senukai Estonia AS
6 p. tagasi
KASSIIR HAABERSTI K-RAUTA Kesko Senukai Estonia AS • Eesti
Eesti
5 p. tagasi
LETITEENINDAJA OTEPÄÄ MAXIMAS (VALGA MNT 1B) Maxima Eesti OÜ
5 p. tagasi
LETITEENINDAJA OTEPÄÄ MAXIMAS (VALGA MNT 1B) Maxima Eesti OÜ • Valgamaa
Valgamaa
5 p. tagasi
TEENINDAJA (SUVEABILINE) HIIUMAA SELVERIS Selver
5 p. tagasi
TEENINDAJA (SUVEABILINE) HIIUMAA SELVERIS Selver • Hiiumaa
Hiiumaa
nädal tagasi
KASSAPIDAJA-MÜÜJA TÕRVA MAXIMAS (TAMME TÄNAV 2) Maxima Eesti OÜ
KASSAPIDAJA-MÜÜJA TÕRVA MAXIMAS (TAMME TÄNAV 2) Maxima Eesti OÜ • Valgamaa
Valgamaa
Vaatan kõiki