Tööpakkumise number

589732

VALKLA RAND OÜ Vanemteenindaja

Töö kirjeldus

• Resto klientide vastuvõtmine ja teenindamine
• Töö kassasüsteemiga
• Ettevalmistustööd eriüritustel (pulmad, suvepäevad ja teised toredad üritused)
• Teenindajate juhendamine ja toetamine
• Kaubatellimuste tegemine ja inventuuri läbiviimine

Nõudmised kandidaadile

• Hoolid kokkuhoidvast ja sõbralikust meeskonnast
• Sulle meeldib töö klientidega ja tunned suurt huvi restoranitöö vastu
• Omad eesti keele oskust kõnes ja kirjas
• Omad töökogemust restorani teenindajana
• Otsid väljakutseid ja karjäärivõimalusi teenindustöös

Ettevõte pakub

• Sõbralikku ja toetavat meeskonda
• Vaheldusrikast ja arendavat tööd
• Ettevõttesist karjäärivõimalust
• Kindlat töötasu ning lisapreemiad
• Sõidukompensatsiooni
• Paindlikku tööaega, graafiku alusel
• Ettevõttesiseseid soodustusi ja sportimisvõimalusi
• Huvitavaid koolitusi ja meeskonnaüritusi

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. mai 2019
Kuulutus sisestati:
5. aprill 2019
Soovin kandideerida

Vanemteenindaja

VALKLA RAND OÜ

Valkla liivarannal asuv kauni merevaatega casual dining pererestoran.
Pakume kohalikust ja värskest toorainest valmistatud a la carte roogasid ning küpsetisi.

Asume Tallinnast 30 minutilise sõidu kaugusel, Kuusalu vallas, Valkla külas.

Vaatan ettevõtte profiili