Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #672622

Vanemteadur / töörühma juht tehnoloogiaarenduses

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tehnoloogia arenduse meeskonna juhtimine

  • katseplaanide ja -tingimuste väljatöötamine ja analüüs

  • tulemuste raporteerimine

  • tehnoloogia valdkonna arenduste/publikatsioonide jälgimine

  • tihe koostöö oma ala tippteadlastega nii Eestist kui muust maailmast

  • töökoht kas Tallinnas või Tartus

Ootused kandidaadile

  • vähemalt loodusteaduste magistrikraad mikrobioloogia, geenitehnoloogia, biokeemia, toiduainekeemia, keemiainseneri erialal; doktorikraad on suur pluss

  • laboritöö kogemus ning kemikaalide käsitsemise töömeetodite tundmine

  • teadmised pärmi- ja/või biogaasitööstustest

  • teadmised orgaanilises ja anorgaanilises keemias

  • vähemalt 4 a inimeste juhtimise kogemus

  • korrektne dokumendihaldus

  • heal tasemel inglise ja eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus on pluss

  • täpsus, korrektsus ja entusiasm

Ettevõte pakub

  •  koolitust Tartu Ülikool teadlastelt

  •  erialaste teadmiste rakendamist ja põnevaid väljakutseid uudsete lahenduste väljanuputamisel

  • uue keskuse loomise võlu

  • töötasu alates 2 keskmist Eesti brutopalka

  • igavuse puudumist

Tööpakkumise number
#672622

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2972 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. november 2020
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2020

BiotaTec OÜ on 10 aastat järjepidevalt tegutsenud uudsete biotöötluste (nn „biomining/bioleaching“) arendamisega erinevate toormete ja jäätmete väärindamiseks. Ettevõttest pea pool kuulub SA KredEx allüksusele Tera Ventures Usaldusühing, mis valiti 2017.aastal EIB ekspertide poolt juhtima Eesti riigi otseinvesteeringut.

Seoses biotöötluste keskuse loomisega ja projekti BiotaMet käivitamisega otsib ettevõte usaldusväärseid kogemustega spetsialiste. Projekti BiotaMet rahastab Euroopa Innovatsiooninõukogu, mis suvel 2020 valis rohepöörde kutsungis BiotaTec OÜ 2071st taotlejast nende 2,3%, kes saavad viidatud toetuse.
Ettevõtte põhiväärtusteks on koostöö, uuenduslikkus, usaldusväärsus ja vastutustundlikkus.

Vaata rohkem