Vanemmüüja- juhataja asetäitja Urban Kids kauplusesse Ülemiste keskuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500375

Tööpakkumise number

500375

Töö kirjeldus

  • Klientide oskuslik ja viisakas teenindamine
  • Kaupade vastuvõtt, väljapanek ja väljapaneku korrastamine
  • Kaupade müük

Nõudmised kandidaadile

  • Väga hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles
  • Kohusetundlik, aus, korrektne ja täpne
  • Arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Mitmekülgset huvitavat tööd ning stabiilset töösuhet
  • Motiveerivat palgasüsteemi
  • Meeldivat ja toetavat kollektiivi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. november 2017
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2017

URBAN KIDS on lasteriiete, jalatsite ja aksessuaaride kauplus. Edu võti on laste vajadustele tuginedes välja valitud rõivad ja jalatsid, mis on alati mugavad ja moodsad. Pakume võimalust eristuda ning luua oma identiteet. Meie kaupade valikust leiate selliseid brändid nagu näiteks Viking, Guess Kids, Tom Tailor, Tommy Hilfiger, Mini Molly.