Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195421

Vanemmüüja-administraator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma valmisriiete kauplusesse Tallinnas vanemmüüjat-administraatorit, kelle ülesanneteks on kaupluse ja lao töö korraldamine, klienditeenindus kaupluses ja ettevõttes liikuva info haldamine ning korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • autojuhilubade olemasolu ja autokasutamise võimalust
  • vene keele oskust suhtlustasandil
  • töökogemust vähemalt 5 aastat
  • Exceli tabelitöötluse programmi kasutamine vähemalt heal tasemel
  • lojaalsust

Ettevõte pakub

arendavat ja liikuvat tööd
konkurentsivõimelist palka
laptop“i
mitmekülgset tööd
mobiiltelefoni
täistööaega

Tööpakkumise number
#195421