Vanemmüügikonsultant Peterburi tee esindusse/juhataja abi (töö E-R)
Tööpakkumise number #794549

Karl Bilder OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • müügikonsultantide töö organiseerimine

  • töögraafikute koostamine

  • kaupade tellimine

  • inventuuride korraldamine

  • klientide kaubavajaduste väljaselgitamine, parimate lahenduste pakkumine
      ning nõustamine toodete osas

  • värvide, krohvide toonimine (raskuste tõstmine kuni 25kg)

  • kauba väljapanek

  • tellimuste komplekteerimine/müük

Ootused kandidaadile

  • eelnev juhtimise kogemus klienditeeninduses
  • ausus, vastutusvõime ja innukas suhtumine töösse
  • hea eesti ja vene keele oskus
  • töö sobib inimesele, kellele meeldib "käed värviseks teha" ning kes ei pelga füüsilist tööd

Ettevõte pakub

  • toodetealast väljaõpet
  • toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • huvitavat ja stabiilset tööd pikkadeks aastateks
  • lisapuhkust, spordikompensatsiooni, ühisüritusi ja ettevõttesiseseid soodustusi

tööaeg E-R 7:30-16:00 või 8:30-17:00

Tööpakkumise number
#794549

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
11 tundi tagasi
KLIINIKU BÜROOJUHT Biuro OÜ
1400 - 1600 €/kuus
UUS
KLIINIKU BÜROOJUHT Biuro OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT KADAKA TEE ESINDUSSE (TÖÖ E-R) Karl Bilder OÜ
5 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT KADAKA TEE ESINDUSSE (TÖÖ E-R) Karl Bilder OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
6 p. tagasi
OTSIME BIURO MEESKONDA VÄRBAJAT ( TÄISKOHAGA ) Biuro OÜ
1160 - 1740 €/kuus
5
6 p. tagasi
OTSIME BIURO MEESKONDA VÄRBAJAT ( TÄISKOHAGA ) Biuro OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
5 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT MOTIQUE mööblisalong
1500 - 2500 €/kuus
1
5 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT MOTIQUE mööblisalong • Tallinn
Tallinn
6 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Talendibaas OÜ
6 p. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT Talendibaas OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki