Vanemmotoriste reisiparvlaevale
Tööpakkumise number #730393
Veebipõhine värbamine

Vanemmotoriste reisiparvlaevale "Viking XPRS" (Kiire!)

3

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime kiireloomuliselt vanemmotoriste Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale "Viking XPRS" kelle peamisteks ülesanneteks on laeva peamootorite, abimootorite, abimehhanismide ja süsteemide ekspluatatsioon, hooldamine ja remonditööd, samuti laeva punkerdamisega seotud tööd.

Tööd on esialgu pakkuda nii lühmate kui ka pikemate tähtajaliste töölepingute alusel.

Ootused kandidaadile

  • varasemat kogemust motoristina vähemalt 2 aastat (soovitavalt reisilaeval)

  • laevamotoristi kutsetunnistus (STCW III/5) või vahimehaaniku diplom

  • rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu

  • eesti ja inglise keele oskust väga heal tasemel

Ettevõte pakub

  • motiveerivat töötasu

  • sõbralikku töökollektiivi

  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes

  • ettevõttes kehtivaid soodustusi

Tööpakkumise number
#730393

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 2145 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
15. september 2021
Vanemmotoriste reisiparvlaevale Vanemmotoriste reisiparvlaevale

EURO WORK OÜ

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.

Euro Work’i kliendiks on Soome reisiparvlaevaliikluse kontsern VIKING LINE, mis opereerib Läänemerel kokku seitsme laevaga.

Vaata rohkem