Värsked tööpakkumised

Vanemlehekandja PÄRNU linna

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 270655

Tööpakkumise number

270655

Töö kirjeldus

Vanemlehekandja töökohustusteks on:
* Lehekandjate asendamine erinevates piirkondades PÄRNU linnas
* Uute lehekandjate väljaõpetamine erinevates piirkondades

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud kandudeerima, kui:
• Sa elad PÄRNUS
• Sa oled vähemalt 18 aastat vana
• Sa oled kohusetundlik, kiire, täpne, hea orienteerumisvõimega ja heas füüsilises vormis
• Sul on juhiluba ja autosõidu oskus ning isikliku sõiduauto olemasolu (töösõitudega seoses tekkinud kulud kompenseerime)
• Sa ei pelga varahommikust ärkamist, sest tööpäev algab juba 3:30 varahommikul 6 päeval nädalas (E-L)

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:
• palju liikumist värskes õhus
• orienteeruvat tööaega kuni 3 tundi päevas (E-L)
• korralikku töötasu
• kütusekompensatsiooni

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
10. september 2012

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.