Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321064

Vanemlaborant

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

< taimeproovide ettevalmistamine
< taimeproovide keemiline analüüsimine
< analüüsitulemuste vormistamine
< õppejõudude ja teadlaste abistamine nii õppe-kui teadustöös
< laboriinventari korrashoid

Ootused kandidaadile

< kõrgharidus
< hea arvutiga töötamise oskus
< eelnev laboritöö kogemus
< hea eesti keele oskus
< korrektsus, täpsus, vastutus- ja kohusetunne, hea suhtlemisoskus, meeskonnatöö valmidus, paindlikkus ja positiivne ellusuhtumine, avatus uutele ideedele.

huvitavat, vastutusrikast ja stabiilset tööd kaasaegses töökeskkonnas
enesearendamise võimalusi, tööks vajalikku väljaõpet, sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#321064

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või ametnik
Brutopalk: 500 - 650 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
25. september 2013

Eesti Maaülikooli Põllumajandus- ja keskkonnainstituudi aianduse osakonnas

Vaata rohkem