Vanemkriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond)
Tööpakkumise number #813918

Tallinna Vangla
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamine ülesanne on kohtlemismudeli alusel kõrge ja väga kõrge kohtlemisvajadusega kriminaalhooldusaluste käitumise ja nendele kohtu või prokuröri poolt pandud kohustuste täitmise kontrollimine ning sotsiaalse kohanemise soodustamine eesmärgiga mõjutada neid hoiduma süütegude toimepanemisest.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Missioonitunne

  • Kõrgharidus (korrektsioon, sotsiaaltöö, kasvatusteadus, psühholoogia, õigus)

  • Töökogemus 8 kuud kriminaalhooldusametnikuna viimase 3 aasta jooksul

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Kahe võõrkeele oskus B2 ja B1 tasemel

Ettevõte pakub

  • Töötasu 1630 eurot (bruto)

  • Huvitav ja arendav töö

  • Väärt väljaõpe

  • Toetav meeskond

  • Head sportimisvõimalused

  • Põhipuhkus 35 päeva

Tööpakkumise number
#813918

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1630 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2022
Kuulutus sisestati:
16. september 2022
Vanemkriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond) Vanemkriminaalhooldusametnik (Ida-Harju osakond)

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KRIMINALIST Politsei- ja Piirivalveamet
KRIMINALIST Politsei- ja Piirivalveamet • Tallinn
Tallinn
UURIJA (ASENDUSKOHT) Politsei- ja Piirivalveamet
1 päev jäänud
UURIJA (ASENDUSKOHT) Politsei- ja Piirivalveamet • Eesti
Eesti
KRIMINAALHOOLDUSAMETNIK (IDA-HARJU OSAKOND) Tallinna Vangla
Alates 1450 €/kuus
5 päeva jäänud
KRIMINAALHOOLDUSAMETNIK (IDA-HARJU OSAKOND) Tallinna Vangla • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet
1
3 päeva jäänud
VÄÄRTEOMENETLEJA Maksu- ja Tolliamet • Tallinn
Tallinn
VIP 1
INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tallinna Vangla
Alates 1830 €/kuus
1
INSPEKTOR-KONTAKTISIK Tallinna Vangla • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki