Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #598050

Vanemkokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vanemkoka töö ülessanneteks on vastutada vahetuse töö sujuva toimimise eest peakoka eemalolekul ning tagada alati toidu hea kavliteet.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus kokana
Hea pingetaluvus
Avatud mõtlemine jooksvate probleemide lahendamisel ja oskus planeerida köögi tööd ja mis kõige tähtsam, soov arendada mõisa kööki

Ettevõte pakub

Paindliku töögraafikut,
Korraliku töötasu
Toetavat ja rõõmsameelset töökollektiivi

Tööpakkumise number
#598050

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 7 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
22. mai 2019

Alatskivi loss on Eesti üks kõige kaunimaid ja tuntumaid mõisaid, mis asub Tartust 25 min. sõidu kaugusel Peipsi ääres. Lossis asub 60 kohaline restoran ja 4 sviidiga hotell.

Vaata rohkem

Vanemkokk