Vanemkokk
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #549166

Vanemkokk

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sügisel avatav uus prantsuse kohvik Tartu südalinnas - GMP Patisserie - otsib vanemkokka.

Otsime meeskonda töökat, positiivset ja kogemustega vanemkokka Kui fännad prauntsuse kööki ja meeskonnatööd, soovid rakendada omi ideid esinduslikus prantsuse stiilis kohvikus, siis ootame Sinu CV-d koos kaaskirjaga.

GMP Patisserie loojad on Eesti ühe tuntuma restorani GMP Pühajärve restoran tegijad. GMP Pühajärve restoran kuulub Eesti parimate restoranide nimistusse (2013-2018) ning on korduvalt valitud Valgamaa parimaks teenindusettevõtteks.

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus kokana;
  • toidu valmistamine vastavalt menüüle;
  • toodete kvaliteedi ja stabiilsuse tagamine, pidev tootekontroll;
  • köögitöö korraldamine ja iseseisev küsimuste lahendamine;
  • toodete kalkulatsioonikaartide tegemine;
  • koostöös teenindusjuhiga pakkumiste tegemine;
  • kaubatellimustege tegelemine;
  • köögeimeeskonna kontrollimine ja vajadusel välja koolitamine;
  • graafikute koostamine;
  • uute menüüartiklite välja töötamine sh päevamenüü.

Ettevõte pakub

  • väljakutsuvat ja arendavat tööd arenevas ettevõttes;
  • kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda;
  • kohviku loomeprotsessis osalemist;
  • ettevõtte siseseid soodustusi;
  • enesetäiendusvõimalust;
  • häid ja kaasaegseid töötingimusi;
  • motiveerivat töötasu.

Tööpakkumise number
#549166

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
31. august 2018
Kuulutus sisestati:
2. august 2018

GMP Patisserie loojad on Eesti ühe tuntuma hotelli - ja restorani - GMP Clubhotel & Pühajärve restoran eestvedajad.

GMP Pühajärve restoran kuulub 2013.a alates Eesti parimate toidukohtade nimeikirja ning on valitud korduvalt Valgamaa aasta parimaks teenindusettevõtteks.

Ettevõtte eesmärgiks on kvaliteetse ja külastajasõbraliku teenuse pakkumine.

Vaata rohkem

Vanemkokk