Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #308005

Vanemkokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Köögitöö korraldamise ja juhtimisega ning oleks peakoka parem käsi köögis.
Kauba tellimine ja inventuuri läbiviimine.
Toidu valmistamine.

Ootused kandidaadile

Eelnev töökogemus.
Meeskonna juhtimise kogemus.
Hea algatusvõime ja iseseisev mõtlemine.
Väga hea pingetaluvus.
Valmisolek pikkadeks, pingelisteks tööpäevadeks.

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalust.
Häid ja kaasaegseid töötingimusi.
Meeldivat ja nooruslikku kollektiivi
Konkurentsivõimelist töötasu.

Tööpakkumise number
#308005

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2013
Kuulutus sisestati:
16. mai 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on Eestis väga hinnatud catering teenuse pakkuja, kes omab ka mitmeid toitlustuskohti.

Vaata rohkem

Vanemkokk