Värsked tööpakkumised

Vanemkokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 627787

Tööpakkumise number

627787

Firma nimi peidetud vanemkokk

Töö kirjeldus

  • Osalemine menüüde väljatöötamises
  • A la carte ja buffee toitude valmistamine
  • Kauba tellimine ja köögitöö organiseerimine
  • Koostöö juhtkonnaga ühiste ideede väljatöötamisel ja elluviimisel

Nõudmised kandidaadile

  • Sa armastad kokakunsti ja omad varasemat töökogemust
  • Sul on põnevad ideed ja otsid võimalust neid realiseerida
  • Hoolid kokkuhoidvast ja sõbralikust meeskonnast
  • Oled osav Excelis ja kalkulatsioonitabelid pole sulle võõrad
  • Omad eesti keele oskust kõnes ja kirjas
  • Oma transpordivahendit

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku, toetavat ja motiveeritud meeskonda
  • Vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • Kindlat töötasu ja motivatsioonipaketti
  • Vajadusel majutusvõimalust ja sõidukompensatsiooni
  • Paindlikku tööaega
  • Sobivuse korral võimalust liikuda peakoka kohale

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Kuulutus aegub:
14. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019
Brutopalk:
1200.00 - 1500.00 €/kuus

Valkla liivarannal asuv kauni merevaatega casual dining pererestoran.
Pakume värskest ja kohalikust toorainest valmistatud a la carte roogasid a kohapeal valminud küpsetisi.

Asume Tallinnast 30 minutilise sõidu kaugusel, Kuusalu vallas, Valkla külas.