Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624122

Vanemadministraator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu panus on oluline, et meie külalised tunneksid ennast oodatuna, saaksid keskenduda puhkamisele ja lahkuksid meie juurest rõõmsana. Oled vastuvõtus töötava meeskonna juht, kelle peamine tööülesanne on vastuvõtuleti töö korraldamine ja administraatorite juhendamine. Igapäevased tööülesaned on külaliste päringutele vastamine, broneeringute kinnitamine, broneeringute ja arvete õigsuse kontroll, kliendi tagasiside kogumine ja analüüs.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui pead hotellis töötamist põnevaks väljakutseks, oled asjatundlik ja väga hea suhtlemisoskusega. Kasuks tuleb varasem töökogemus hotelli vastuvõtus ning hotelli programmide tundmine. Eeldame väga head arvutioskust. Tööks on vajalik väga hea eesti ja inglise keele oskus ning suhtlustasandil vene ja soome keele valdamine.

Pakume paindlikku tööaega, meeldivat töökeskkonda, vastutusrikast ja huvitavat tööd.

Tööpakkumise number
#624122

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. november 2019
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2019

Wasa Resort on Pärnu rannapiirkonnas asuv neljatärni spaahotell, mis avab uksed 2019 aasta suvel. Avatavas hotellikompleksis on lisaks spaale ja restoranile 56 hotellituba ja privaatseks puhkuseks mõeldud apartemendid.

Vaata rohkem