Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731753

VANEM-MÜÜGIKONSULTANT Jõhvi esinduses - HEA TÖÖTASU & HUVITAV TÖÖ

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle:
- Esinduse Igapäevatöö korraldamise ja eesmärkide täitmise
- Kõrgtasemelise teenindustaseme tagamise
- Tuntud brändide kaupade vastuvõtmise ja väljapaneku korraldamise

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui oled:
- Tähelepanelik ja kiire
- Hea suhtlemis- ja koostööoskusega
- Hea eesti ja vene keele oskusega
- Orienteeritud esinduse müügitulemustele
- Abivalmis ja hooliv klientide suhtes
- Valmis õppima ja arenema
- Huvitatud e-kaubandusest ja soovid osaleda jalatsikaubanduse innovatsioonis

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
- Karjäärivõimalusi kiiresti arenevas rahvusvahelise e-kaubandusega
tegelevas ettevõttes
- Sõbralikku kollektiivi ja vaheldusrikast tööd
- Esinduspoe ja e-poe klientide nõustamise ja teenindamise
- Paindlikku töögraafikut E-L 10-20; P 10-19
- Motiveerivat ja tulemustest sõltuvat töötasu 900 - 1200 € kuus
- Ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja soodustingimustel sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#731753

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
21. september 2021

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem