Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621344

Vanapaberi sorteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sorteerija töö tulemusel on vanapaber ja plastik vastavalt nõuetele sorteeritud (valdavalt toimu töö sorteerimisliinil)

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on eeskätt töökas ja hoolas, tunneb huvi töö tulemuste vastu ja oskab teha meeskonnatööd

Pakume sorteerijale tempokat tööd edukas ettevõttes, käte kiirusest ja meeskonnatöö oskusest sõltuvat töötasu, ühtset ja sõbralikku meeskonda, tööaeg E-R 8.00-16.30.

Tööpakkumise number
#621344

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2019
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem