Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #624763

VALVUR (vanglaametnik)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd mees- ja naissoost valvuritele uude Tallinna Vanglasse (Linnaaru tee 5, Rae vald).
Ametikoha põhieesmärk on tagada kinnipeetavate isikute järelevalve ja õiguskuulekale teele suunamine. Töö toimub E-R 8h või 12h vahetustega graafiku alusel.
Kandideeri - see võib olla sinu suurepärase karjääri esimene samm!

Nõudmised kandidaadile

OOTAME SIND KANDIDEERIMA, KUI

  • oled täisealine Eesti Vabariigi kodanik
  • omad keskharidust
  • oled aus, kindlameelne ja hea pingetaluvusega
  • oled hea suhtlemisoskusega
  • oled laitmatu taustaga
  • oled heas füüsilises vormis (kandideerimisel vajalik sooritada kehalised katsed)
  • oskad eesti keelt emakeelena või kõrgtasemel

KASUKS TULEB:
  • sisekaitseharidus (vanglaametniku või politsei eriala), mis tagab tööle
asudes kõrgema töötasu
  • töökogemus vanglateenistuses

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • töötasu pärast väljaõpet alates 1300 - 1375 eurot (bruto)
  • töötasu tööle asumisel alates 1000 - 1075 eurot (bruto)
  • 1-aastast väljaõpet töötasu säilitamisega
  • soodsat majutust Sisekaitseakadeemia ühiselamus
  • haigushüvitist alates esimesest haiguspäevast
  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • paindlikku töögraafikut
  • professionaalset meeskonda
  • arenemis- ja koolitusvõimalusi
  • 35 kalendripäeva puhkust
  • tasuta sportimisvõimalusi
  • mugavat tööriietust

Tööpakkumise number
#624763

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2019
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem