Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #547613

Valvur

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame alates 28.augustist tööle osalise või täiskoormusega valvuri (vähemalt 0,6 ametikohta), kelle ülesandeks on jälgida ja hoida turvalisust kooli hoonetes ja territooriumil, suunata õpilasi territooriumil õigesse kohta ning juhendada külalisi. Valvuri tööülesannete hulka kuulub ka häiretele reageerimine ja vajadusel maja valvestamine. Töötamine on korraldatud graafiku alusel kindlatel nädalapäevadel.

Ootused kandidaadile

* varasem töökogemus valvuri või infotöötajana päevasel ajal;
* väga head suhtlemisoskused, sh oskus suhelda murdeealiste lastega;
* stressitaluvus, rõõmsameelsus, konkreetsus.

Ettevõte pakub

* toetavaid ja optimistlikke kolleege;
* kaasaegset töökeskkonda;
* sportimisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#547613

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 300 - 550 €/kuus
Kuulutus aegub:
9. august 2018
Kuulutus sisestati:
24. juuli 2018

Vabaõhukool on Haridus- ja Teadusministeeriumi hallatav riigi põhikool tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele. Kooli õppekeel on eesti keel. Õpingute alusdokumendiks on „Põhikooli riikliku õppekava” alusel koostatud kooli õppekava. Koolis tegutsevad järgmised hariduslike erivajadustega õpilaste klassid:
1) klassid tundeelu- ja käitumishäiretega õpilastele;
2) väikeklassid autismi spektri häiretega ning aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega õpilastele.

Vaata rohkem

Valvur