Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270618

Valvesüsteemide müügispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tooteportfelli koostamine ja haldamine.
Videovalvesüsteemide müük ning toodete tutvustamine.
Suhtlemine välistarnijate, projekteerijate, paigaldajate ning lõppklientidega.
Olemasolevate kliendisuhete hoidmine ning arendamine.

Ootused kandidaadile

Hea tehniline taiplikus.
Eelnev töökogemus sarnasel erialal.
Hea eesti, vene ja inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

Toetavat meeskonda.
Kaasaegseid töötingimusi.
Konkureerivat töötasu.

Lisainfo

Ühendust võtame ainult sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#270618