Valveõde
Tööpakkumise number #815267

Valveõde

Tallinna Vangla
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 15 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on kinnipeetavatele ja vahistatutele meditsiiniteenuse osutamine nii iseseisvalt oma pädevuse piires kui ka koos arstiga, kinnipeetavate nõustamine tervishoiu küsimustes, piisava ravimi- ja tarvikute varu tagamine, dokumentatsiooni koostamine.

Ootused kandidaadile

  • Laitmatu taust

  • Erialane kõrgharidus

  • Eesti keele oskus tasemel C1

  • Hea pingetaluvus ja suhtlemisoskus

  • Soov töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

  • Põnev töö ja palk 2000 eurot (bruto)

  • Toetav meeskond

  • Head sportimisvõimalused

  • 35 puhkusepäeva

  • Eesti moodsam töökeskkond

Tööpakkumise number
#815267

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Kuni 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Valveõde Valveõde

Vanglate ülesanne on muuta ühiskond turvalisemaks - kaitsta õiguskorda, isoleerides kurjategijad ühiskonnast, ning juhtida neid õiguskuulekalt käituma, st muuta või anda oskusi, et nad tulevikus käituksid nii, nagu ühiskonna käitumisnormid ette näevad. Vanglate koosseisu kuuluvad üle Eesti paiknevad kriminaalhooldusosakonnad. Kriminaalhoolduse põhieesmärk on muuta ühiskond turvalisemaks, rakendades vangistuse asemel selle alternatiive (elektrooniline valve, käitumiskontroll, ühiskondlik kasulik töö jm).

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus ÕDE RECURO VAIMSE TERVISE KLIINIKUSSE OÜ ReCuro Estonia
4 p. tagasi
ÕDE RECURO VAIMSE TERVISE KLIINIKUSSE OÜ ReCuro Estonia • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
ÕDE (PÄEVANE) CVKeskus.ee klient
Kuni 2000 €/kuus
UUS
2 p. tagasi
ÕDE (PÄEVANE) CVKeskus.ee klient • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
MEDITSIINIOSAKONNA ÕDE Viru Vangla
Alates 2100 €/kuus
5 p. tagasi
MEDITSIINIOSAKONNA ÕDE Viru Vangla • Kohtla Järve / Jõhvi
Kohtla Järve / Jõhvi
5 p. tagasi
ÕENDUSTÖÖTAJA VASTSÜNDINUTE JA IMIKUTE OSAONNAS Tallinna Lastehaigla SA
1532 - 1590 €/kuus
5 p. tagasi
ÕENDUSTÖÖTAJA VASTSÜNDINUTE JA IMIKUTE OSAONNAS Tallinna Lastehaigla SA • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
INFEKTSIOONIKONTROLLI ÕDE Põhja-Eesti Regionaalhaigla
5 p. tagasi
INFEKTSIOONIKONTROLLI ÕDE Põhja-Eesti Regionaalhaigla • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Valveõde
Valveõde