Värsked tööpakkumised

Vallavanem

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 186733

Tööpakkumise number

186733

Töö kirjeldus

Käesolevaga otsib Vormsi vald vallavanemat, kelle ülesandeks on juhtida saare tasakaalustatud ja terviklikku arengut, säilitades turvalise elukeskkonna, toetades Vormsi loodus- ja kultuuripärandit.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
• Sul on kõrgharidus
• Sul on meeskonna ja projektide juhtimise kogemus
• Sa valdad eesti ja inglise keelt
• Sind iseloomustab strateegiline mõtlemine ja hea läbirääkimiste pidamise oskus
• Sul on võime iseseisvalt probleeme lahendada
• Sul on kõrge stressitaluvus
• Sa oled orienteeritud eesmärkide saavutamisele
• Sul on valmisolek elada saarel
• Sa oskad olla eestvedaja ja meeskonnamängija

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume:
• väljakutset viia Eesti suurima väikesaare areng uuele tasemele
• sõbralikku töökeskkonda
• konkurentsivõimelist tasu
• ametikorterit saarel

Lisainfo

Kasuks tuleb:
• teadmised erinevatest EL ja siseriiklikest programmidest ning projektide koostamise, juhtimise ja hindamise alal
• eelnev töökogemus avalikus halduses
• rootsi keele oskus

Avaldus ja CV koos motivatsioonikirjaga ja palgasooviga palume saata 30. novembriks 2009. a aadressil Vormsi Vallavalitsus, Vormsi vald, Läänemaa või e-kirjaga volikogu[at]vormsi.ee, märgusõnaga „vallavanem“ .
Lisainformatsioon telefonil 47 24 072 või e-mail volikogu[at]vormsi.ee.

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
30. november 2009
Kuulutus sisestati:
8. november 2009

Vormsi on omanäoline väikesaar Läänemeres, mis moodustab koos ümbritsevate laidudega ca 93 ruutkilomeetri suuruse ja 400 elanikuga iseseisva valla Läänemaal.