Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299949

Väljastaja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodete komplekteerimine transpordiringide järgi ja kauba väljastamine tehasest, töökoha korrastamine.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik ja täpne. Valmis meeskonnatööks ning vastutustundlik oma tööülesannete täitmisel. Füüsiliselt vastupidav kergemate raskuste teisaldamisel. Valdab eesti keelt ning on sõbralik suhtleja.

Väljaõpet kohapeal, tööd graafiku alusel (pikk ja lühike töönädal, töövahetus kell 21.00 – 06.30). Kaasaegseid töötingimusi, ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Tööle asumine koheselt. Töökoht asub Kadaka tee 70D , Tallinn
Täiendav info telefonil 650 2431 või 510 6066.

Tööpakkumise number
#299949

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. märts 2013
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2013

Fazer Grupp on pereettevõte, mis loodud 1891. aastal, kui Karl Fazer avas Helsingis oma esimese kohviku. Tänaseks tegutseb Fazer kaheksas riigis ning on pühendunud kahele ärisuunale luues maitseelamusi toitlustusteenuste ning pagaritoodete ja maiustuste näol - Fazer Food ja Fazer Pagarid ja Maiustused.

Fazer Eesti AS on asutatud 1993.a ning kuulub Fazer Grupi koosseisu. Eestis on tuntuimad brändid: Karl Fazer, Geisha, Tutti Frutti, Dumle, Kismet, Marianne, Kodusai, Fazer Must leib ja Rännumees, Fazer Fresh. Fazeril on Eestis pagaritööstus ning küpsetuspunktid. Maiustusi toodetakse Soomes.

Vaata rohkem