Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673326

Välitööde töödejuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu vastutada on välitööde ladus korraldus, kliendisuhete hoidmine ja töö kvaliteet. Igapäevane välitööde organiseerimine kliendi teenindusalas (sh. mehhaniseeritud haljasalade hooldus nt. niitmine ja pinnase vedu, libeduse tõrje, lume lükkamine ja ära vedu jms..) samuti välitööde puhastusteenindajate juhendamine, nende töö kvaliteedi kontroll ja tööajaarvestus. Töö ülesannete hulka kuulub ka objektipõhiste tööjuhendite koostamine, töövahendite tellimine ja aruandluse koostamine.

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kiire organiseerimisvõime ja planeerimisoskus samuti hea tehniline taip. Oled usaldusväärne ja hea suhtlemisoskusega, valdad eesti keelt ja saad hakkama vene keeles suhtlemisega.

Sul on vähemalt keskharidus ning omad B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus kinnisvarahooldusega seotud valdkonnas.

Pakume stabiilset ja motiveerivat boonussüsteemiga töötasu, väljakutseid pakkuvat ja huvitavat, kuid pingelist tööd.

Meeldivat töökeskkonda ja toetavat meeskonda, kaasaegseid töövahendeid ning ametiautot.

Ootame Sinult lühikest motivatsiooni kirja ja elulookirjeldust (CV-d)

Lisainfo E-R 9:00-18:00 telefonil +372 5814 8460

Tööpakkumise number
#673326

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1500 - 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. november 2020
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2020

Läbi professionaalse teeninduse on meie eesmärgiks tagada puhas keskkond.
Kinnisvarahooldus hõlmab nii hooldus- kui ka valvekoristust, ruumide desinfitseerimist ja eripuhastustöid, akende pesust kuni ehitus- ja remondijärgse puhastuseni, välisterritooriumide koristust, haljasalade korrashoidu.
Meie tehnikapark on talvel valmis libedusetõrjeks, lumelükkamiseks jms.. . Suvel kasutame tehnikat teede harjamiseks, kastmiseks, haljasalade niitmiseks, pinnase veoks jmt.. hooldusetöödeks. Lisaks rendime konteinereid ehitusjäätmete ladustamiseks, puhastame porivaipasid ja pakume porivaipade vahetusteenust.

Vaata rohkem