Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627159

Välitööde spetsialist autobrigaadi Tallinnas

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Brutopalk: 5 - 8 €/tunnis
Kuulutus sisestati: 12. november 2019
Kuulutus aegub: 4. detsember 2019

Töö kirjeldus

Otsime autobrigaadi töötajat, kes hea meelega veedab oma tööpäeva liikudes ja füüsilist tööd tehes. Kui sa tunned, et see sulle sobiks, siis tule meile:

- teostama talveperioodil lume- ja libedusetõrjet väliobjektidel (parklad, tänavad, perroonid jne);
- sügisperioodil eemaldama objektidelt lehti, oksi jm lendavat prügi;

Ootused kandidaadile

Eeldame Sinult:
- B-kategooria juhilube;
- väga head füüsilist vormi;
- kohusetundlikkust;
- karskeid eluviise;
- valmisolekut töötada öisel ajal graafikujärgselt;
- eesti või vene keele oskust suhtlustasandil;
- hea oleks kui omaksid eelnevat välitööde teostamise kogemust;
- kasuks tuleb oskus opereerida ATV-l, maasturil, Bobcatil vm väikemasinal.

Ettevõte pakub

- Töötamist Eesti enda puhastusettevõttes;
- hea töö eest väärilist palka;
- kaasaegseid töötingimusi;
- erialast väljaõpet;
- kindlat ja stabiilset töökohta;
- tööriietust;
- paindlikku tööaega ja just sulle sobiva graafikuga tööd;
- võimalust töötada hooajaliselt talveperioodil või püsivalt aastaringselt

Tööpakkumise number
#627159

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
12. november 2019

Osaühing Krausberg Eesti on 1997. aastal Tallinnas asutatud 100% erakapitalil põhinev kinnisvara hooldusteeninduse ettevõte. Meie peamine eesmärk on pakkuda oma klientidele kõrgetasemelist rahvusvahelisele standardile vastavat professionaalset koristusteenust.

Vaata rohkem