Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432328

Välisvõrgu-elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektri 0,2-33kV välisvõrgu ja alajaamade ehitus, remont ja hooldus. Õhuliini ja kaabli paigaldus tööd, tänavalgustuse hooldus tööd.

Ettevõte asub Keilas, töid teostame põhiliselt Harjumaal vajadusel üle Eesti.

Ootused kandidaadile

peab olema B-kategooria juhiluba. Kasuks tuleb pingealusetööde koolitus, Lülitamisõigus Elektrilevi võrgus.

Ettevõte pakub

Pakkume konkurentsivõimelist töötasu ja arenemis võimalusi.

Tööpakkumise number
#432328

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2016
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem