Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #245386

Välisvahendite osakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • välisvahendite osakonnale põhimäärusega (http://www.siseministeerium.ee/public/VVO_uus_pohimaarus.rtf) pandud ülesannete õiguspärase, täpse ja õigeaegse täitmise tagamine

Ootused kandidaadile

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon;
  • riigi põhikorra, kodanike õiguste ja vabaduste, avaliku halduse organisatsiooni ja avalikku teenistust reguleerivate õigusaktide tundmine;
  • teadmised Euroopa Liidu (EL) struktuurivahenditest, sisejulgeoleku alastest välisabiprogrammidest (sh EL vastavatest programmidest) ning nimetatud valdkonda reguleerivate õigusaktide tundmine ja oskus rakendada oma teadmisi praktilises tegevuses;
  • teadmised Euroopa Liidu institutsioonidest, organisatsiooni struktuurist ning õigussüsteemist ja selle rakendamisest, Euroopa Liidu otsustetegemise protsessi tundmine, teadmised ametikoha töövaldkonnas Euroopa Liidu kontekstis;
  • head majandusalased teadmised, sealhulgas turumajanduse üldpõhimõtete, avaliku sektori majandustegevuse ja eelarve kujundamise põhimõtete tundmine;
  • eesti keele oskus C-1 või sellele vastaval tasemel ja inglise keele oskus kõrgtasemel või kahe võõrkeele (sh üks keeltest inglise keel) oskus kesktasemel ametialase sõnavara valdamisega;
  • hea suhtlemisoskus, sealhulgas oskus korraldada koostööd avalike huvide elluviimisel ja suhelda avalikkusega;
  • valmisolek välislähetusteks.

Kasuks tuleb:
  • teenistus ametikoha töövaldkonnas vähemalt 3 aastat;
  • siseministeeriumi ja tema valitsemisala tegevusvaldkonna ning seda reguleerivate õigusaktide tundmine ja asjaajamiskorra aluste tundmine.

  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd koostööle ja lahendustele suunatud organisatsioonis;
  • enesetäiendamise võimalusi;
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat töökollektiivi;
  • head töökeskkonda.

Lisainfo

  • tegemist on asenduskohaga ametniku lapsehoolduspuhkusel viibimise ajaks;
  • palume elulookirjeldusele lisada motiveeritud sooviavaldus koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#245386

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
16. detsember 2011
Kuulutus sisestati:
28. november 2011

Siseministeerium hoolitseb selle eest, et inimestel oleks turvaline Eestis elada. Siseministeerium on Eesti suurima valitsemisalaga ministeerium, kus töötab ligi 9000 töötajat. Siseministeeriumi valitsemisalasse kuuluvad: politsei- ja piirivalveamet, päästeamet, kaitsepolitseiamet, sisekaitseakadeemia, siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus, siseturvalisuse muuseum ning 15 maavalitsust. Kuna siseministeerium tegeleb nii sisejulgeoleku kui ka regionaalpoliitikaga, on ametis kaks ministrit – siseminister ja regionaalminister.

Siseministeeriumi välisvahendite osakonna põhiülesanne on sisejulgeoleku valdkonnale suunatud Euroopa Liidu struktuurivahendite, Euroopa Liidu finantsvahenditest ja muudest sisejulgeolekualastest välisvahenditest rahastatavate toetusmeetmete väljatöötamise korraldamine, nende rakendamise korraldamine ministeeriumi valitsemisalas ja järelevalve teostamine nende kasutamise üle.

Vaata rohkem