Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700544

Välistrasside VK ehitaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Välistorustike ehitaja : vesi, kanal, gaas ja kaugküte.

Ootused kandidaadile

1. Projekti lugemine
2. Olemasolevate kommunikatsioonide väljaotsimine
3. Torumaterjalide tundmine
4. Torustike montaazi tehnoloogia tundmine
5. Tehnika töö korraldamine
6. Meeskonnatöö
7. Tagasitäite tehnoloogia tundmine
8. Lasernivelli kasutamise oskus

Ettevõte pakub

1. Head töötasu + tulemustasu
2. Tööriideid
3. Kaasaegseid tööriistu
4. Ametiautot
5. Puhkust soovitud ajal

Lisainfo

Võta ühendust eduka taristuehitajaga kas e-kirja teel info(at)altmer.ee või telefoni teel +37258136013.

Tööpakkumise number
#700544