Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319423

Välistorustike paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • vee-ja kanalisatsioonitorustike ehitus ja renoveerimine

Ootused kandidaadile

  • eelnev töökogemus välistorustike ehitamisel
  • B-kategooria juhiluba
  • valmisolek töölähetusteks

Ettevõte pakub

  • põhipalk + tulemustasu
  • kindlat töökohta

Tööpakkumise number
#319423

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
6. september 2013
Lisainfo palga kohta:
Läbirääkimiste teel

AS Terrat on 1991.a. asutatud Eesti kapitalil põhinev ehitusfirma, mis on spetsialiseerunud
vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitusele ja rekonstrueerimisele.

Vaata rohkem