Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #277789

Välissuhete assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Telereklaamide,müügi -ja reklaammaterjalide, tootetutvustuste, kleebiste jms.tõlkimine;
  • Reklaammaterjalide reklaamiseadusele vastavuse jälgimine;
  • Kliendisuhtlus(kirjadele vastamine, kaebuste käsitlemine, kliendiinfo sisestamine kliendibaasidesse, kuuraportite koostamine);
  • Heategevusnõuetega tegelemine;
  • Riikliku aruandlusega tegelemine;
  • Erinevates müügi-ja marketingi projektides osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea inglise keele oskus kõnes -ja kirjas;
  • Hea arvutioskus;
  • Vähemalt keskharidus;
  • Iseseisvus organiseerimaks oma igapäevatööd (otsene juht Riias);
  • Hea stressitaluvus kliendiprobleemide lahendamisel;
  • Täpsus seadusandluse järgimisel.

Ettevõte pakub

  • Huvitavat tööd rahvusvahelises keskkonnas;
  • Kaasaegseid töötingimusi;
  • Võimalust õppida suurkorporatsiooni rahvusvahelisest turundustegevusest.

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • Varasem välissuhete assistendina töötamise kogemus.

Tööpakkumise number
#277789