Värsked tööpakkumised

Välispesija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547194

Tööpakkumise number

547194

Firma nimi peidetud Välispesija

Töö kirjeldus

Sõidukite välispesu teostamine ning oma töökoha puhtana hoidmine.

Nõudmised kandidaadile

Kui oled füüsiliselt vastupidav, tahad teenida enda panusest sõltuvat palka, oled omategemistes korrektne ja kiire ning sulle meeldivad autod, siis oled just Sina õige kandidaat meile!

Omalt poolt pakume karjääri võimalusi, tulemustasust sõltuvat palka, kuulumist suurde meeskonda, tööd graafiku alusel, sõbralikku kollektiivi, firmasiseseid üritusi ja soodustusi ning väljaõpet kohapeal.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2018
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 900 kuni 1200 EUR kuus

OÜ Express pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.