Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345375

Välisõhu spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • keskkonnakasutuslike tegevuste mõju (müra ja saasteained) hindamine välisõhule ja valdkondlike ekspertiiside koostamine;
  • müra hajuvuskaartide koostamine tarkvaraga DataKustik CadnaA;
  • saasteainete hajuvuskaartide koostamine tarkvaraga DataKustik CadnaA Option APL;
  • välisõhu saasteloa taotluste ja lubatud heitkoguste projektide (LHK projekt) koostamine.

Ootused kandidaadile

  • soovituslikult vähemalt 2-aastane ametialane töökogemus;
  • tegevusvaldkonna õigusaktide hea tundmine;
  • hea algatus-, otsustus- ja vastutusvõimega, suutlikkus võtta iseseisvalt vastu otsuseid, võime näha ette otsuste tagajärgi ja vastutada nende eest;
  • soovitavalt teise astme kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon loodus-, füüsika- või tehnikateadustes;
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas, hea väljendusoskus;
  • inglise keele oskus kõnes;
  • valmisolek meeskonnatööks.

Kasuks tuleb:

  • modelleerimistarkvaraga CadnaA töötamise kogemus;
  • vene keele oskus kõnes.

Ettevõte pakub

  • arenevat ja sõbralikku töökeskkonda;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • eneseteostuse võimalust;
  • meeldivat nooruslikku kollektiivi;
  • tulemustele orienteeritud konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet!

Tööpakkumise number
#345375

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

Agenda Keskkonnabüroo OÜ on 2011. a asutatud konsultatsiooni ettevõtte, mis kuulub Agenda ettevõtete gruppi (www.agenda-info.eu). Ettevõtte meeskonda kuuluvad peamiselt kõrgharidusega kogemustega insenerid-spetsialistid, kes aitavad keskkonnas tegelejatel toime tulla igapäevastes keskkonnaga seotud küsimustes (ettevõte koostab keskkonnaloa taotlusi, teeb keskkonnaalaseid hindamisi ja eksperiise, viib läbi projekteerimistöid jms).

Vaata rohkem