Värsked tööpakkumised

Välikoristustööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360971

Tööpakkumise number

360971

Töö kirjeldus

Välikoristustööd, lume lükkamine, jääpurikate tõrje, lehtede riisumine ja muru niitmine

Nõudmised kandidaadile

• vanus alates 18.a.;
• valmisolek töötada ka õhtuti ja nädalavahetusel;
• vastutus- ja kohusetunne;
• avatus ja positiivne ellusuhtumine;
• tugev tervis;
• B-kategooria autojuhiluba

Ettevõte pakub

• stabiilne sissetulek;
• töörõivastus
• vaheldusrikas töö
• sõbralik kollektiiv

Lisainfo

• Kasuks tuleb eelnev töökogemus välikoristustöödel
• C-kategooria autojuhilubade olemasolu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2014
Kuulutus sisestati:
31. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 400 kuni 600 EUR kuus

JOHANNA TEENINDUS on alates 2000. aastast tegutsev ettevõte,
mille eesmärgiks on klientidele puhta ja meeldiva töö- ja teeninduskeskkonna loomine. Meie professionaalne meeskond pakub puhastusteenuseid alates akende ja muude klaaspindade pesust kuni suurpuhastuseni välja. Teeme igapäevast hoolduskoristust nii kliendi ruumides kui väljaspool, hoides puhtana kontori-, teenindus- ja laoruumid ning välisterritooriumi, samuti pakume haljastusteenust ja hooldame haljasalasid.