Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #744968

Välihooldustööde spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Välisterritooriumi korrashoid: üldine territooriumi korrashoid, sügiseti/kevadeti lehtede riisumine ja kokkupanek, talveperioodil lumetõrje teedelt, radadelt jms. tööd.

  • Esialgu töötamine mittetäieliku tööajaga. Soovi korral  võimalus teha lisatöid ja teenida lisatasu. Töömahu suurenedes suureneb ka töötasu ning soovi korral töömahu suurenedes töötamine kaheliikmelises brigaadis.

Ootused kandidaadile

  • Hea eesti keele oskus nii kõnes, kui kirjas

  • Töötasu hetkel 420 EUR (bruto)., orienteeruv tööaeg hetkel 1-3 tundi tööpäevas.

  • Võimalik teenida lisatasu soovi korral.

  • Töövahendeid, koolitusi ja väljaõpet kohapeal, tööriideid, ergonoomilisi töövahendeid, töötervishoiu arsti regulaarseid kontrolle.
  • Sõbralikku kollektiivi, paindlikku tööaega, lisateenimise võimalus

Lisainfo

Eduard Sui - 51 947 447
eduard(at)elamuhaldus.ee

Tööpakkumise number
#744968