Värsked tööpakkumised

Väli- ning sisereklaamide paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 417496

Tööpakkumise number

417496

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi erinevate reklaamide paigaldajat (kleebised, sildid, valgusreklaamid).Põhilisteks töö ülesanneteks on erinevate reklaamide paigaldus erinevatel objektidel.Aegajalt tuleb abis olla ka reklaamide valmistamisel.Paigalduse raames väljasõidud pealinnast kaugemale ning vahel ka piiri taha.Kasuks tuleb varasem kogemus antud valdkonnas.Vajadusel väljaõpe.

Nõudmised kandidaadile

*kasuks tuleb varasem kogemus antud valdkonnaga
*tehliline taip ning täpsus
*elementaarne arvutioskus
*juhilubade olemusolu

Omalt poolt pakume vaheldusrikast ning mitmekülgset tööd täistööajaga.Stabiilsust. Konkurentsivõimelist palka.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2016
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2016

Reklaamivabrik on asutatud 2005. aastal.Meie põhilisteks tegevusharudeks on väli,- sise,- ning valgusreklaamide valmistamine, paigaldamine ning hooldus.
Peame väga oluliseks toodete kvaliteeti, mistõttu ootame oma töötajatelt suurt pühendumust ja vastutustunnet.