Värsked tööpakkumised

Valgusreklaamide valmistaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232296

Tööpakkumise number

232296

Töö kirjeldus

Pakume tööd valgusreklaamide valmistajale. Hea kandidaat omab teadmisi/kogemusi elektri-, pleki- ja metallitöödest ja omab B- kategooria juhilube.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on täpne, koostöövalmis ja hea pingetaluvusega.

Ettevõte pakub

Pakume häid kolleege, tasu vastavalt töötulemusele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
18. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
30. juuni 2011

Reklaamifirma Ruut Disain tegutseb Eesti reklaamimaastikul aastast 1993.

Kujundame, toodame, paigaldame ja hooldame laias valikus erinevaid reklaame/välireklaame kõikjal üle Eesti: valguskastid, valgustähed, bännerid, reklaampostid, valmisreklaamide hooldus, reklaamtahvlid, sõidukite dekoor, reklaam vaateakendel, reklaampannood, liiklusmärgid, valmisreklaamide paigaldus, reklaamide remont, neoonreklaam

Värsked ideed, loovad lahendused ja kogemused on just need omadused, mis iseloomustavad meie pakutavat reklaamialast täisteenust.