Värsked tööpakkumised

Valgusreklaamide teostaja, montöör

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358127

Tööpakkumise number

358127

Töö kirjeldus

Pakume tööd valgusreklaamide valmistajale. Hea kandidaat omab oskusi /teadmisi/kogemusi elektri-, pleki-, keevitus- ja metallitöödest ja omab B- kategooria juhilube.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on täpne, valmis iseseisvaks tööks ja hea pingetaluvusega.

Ettevõte pakub

Pakume häid kolleege, head tasu vastavalt töötulemusele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
1. november 2014
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2014

Reklaamifirma Ruut Disain tegutseb Eesti reklaamimaastikul aastast 1993.

Kujundame, toodame, paigaldame ja hooldame laias valikus erinevaid reklaame/välireklaame kõikjal üle Eesti: valguskastid, valgustähed, bännerid, reklaampostid, valmisreklaamide hooldus, reklaamtahvlid, sõidukite dekoor, reklaam vaateakendel, reklaampannood, liiklusmärgid, valmisreklaamide paigaldus, reklaamide remont, neoonreklaam.

Värsked ideed, loovad lahendused ja kogemused on just need omadused, mis iseloomustavad meie pakutavat reklaamialast täisteenust.