Värsked tööpakkumised

Valgusreklaamide paigaldaja ja hooldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 365107

Tööpakkumise number

365107

Töö kirjeldus

Seose firma pideva arenguga ootame oma meeldivasse meeskonda juurde valgusreklaamide paigaldajaid ja hooldajaid. Antud töö teeb huvitavaks iga tellimuse individuaalsus ja kordumatus ning võimalus näha oma kätetööd säramas öises linnas.
Töö lühikirjeldus oleks valgusreklaamide ning teiste sise- ja välireklaamide paigaldus- ja hooldustööd.

Nõudmised kandidaadile

• korrektsus
• meeskonnatööoskus
• otsustusvõimekus
• elektritööde kogemused
• julgus töötada kõrgustes
• juhilubade olemasolu
• valmidus veetma enamuse tööajast välitingimustes

Pakume omalt poolt huvitavat ja mitmekülgset tööd täistööajaga. Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi. Palju erinevaid töösituatsioone ning võimalust tunda rahulou oma tööst ning tulemustest.

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks eelnevad kogemused elektri-, keevitus-, montaazhi-, ja/või plekitööde valdkonnas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
17. detsember 2014

JAA Disain enam kui 20 aastase kogemustega reklaamifirma. Oleme spetsialiseerunud valgus- LED- ja neoonreklaamide tootmisele ning meie pakutavate teenuste hulka kuuluvad ka paljud teised reklaamtooted. Kvaliteedi märgiks on meie toodete pidev eksport Skandinaaviamaadesse. Samuti nende ning paljude Eesti suur- ja väikeklientide rahulolu ja positiivne tagasiside. Oleme seadnud oma firma toodangule kõrged kvaliteedikriteeriumid. Selle tõttu kasutame vaid kvaliteetmaterjale ning –tehnoloogiat. Kliendid, kes on seadnud madalast hinnast ülemaks meie töökogemusi tehtud tööde näol ja meie töö kvaliteeti, on meie tegemistega äärmiselt rahul.