Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670016

Valgusreklaamide komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 1000 - 1500 €/kuus
Kuulutus sisestati: 29. september 2020
Kuulutus aegub:28. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Ettevõte tegeleb peamiselt valgusreklaamide tootmise ja paigaldusega.
Toodetega saab tutvuda www.lightmaker.ee

Töö sisu on järgmine:
Valgusreklaamide valmistamine ja paigaldamine
Lihtsam metallitöö - pleki lõikamine, kantimine
Plastikuga töötamine - liimimine jne

Ootused kandidaadile

Tehniline taip ning lihtsamate jooniste lugemise oskus
Head ja õpitud töövõtted käsitööriistadega
Kogemus sarnases valdkonnas
Hea eesti keele oskus
Korrektsus ja kohusetunne
Soov olla selles valdkonnas parim ning pidevalt õppida ja end täiendada
Tahe anda oma panus ja olla osa meeskonnast
Optimistlik meel
Korrektsus detailides ja tähelepanelikkus

Ettevõte pakub

Kindel ja püsiv töökoht
Hea tasu hea töö eest
Võimalus lüüa kaasa kiiresti areneva ja muutuva ettevõtte käekäigu kujundamisel

CV'ga palun pane kaasa motivatsioonikiri, miks peaksite just teie sobima ja milline on teie konkurentsieelis ning edu valem teiste kandidaatide ees.

Tööpakkumise number
#670016

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Lightmaker on üks värske ja väike Eesti ettevõte, mis alustas tööd 2015 aasta alguses. Selle taga on kaks TTÜ inseneri, kes mõlemad omavad mitmeaastasta töökogemust Eesti suurimas valgusreklaame valmistavas ettevõttes. Otsustasime alustada omal käel valgusreklaamide tootmist ja paigaldamist, et parandada selles valdkonnas teeninduse kvaliteeti ja mõelda välja töökindlamaid, soodsamaid ja kvaliteetsemaid tooteid. Meie lubadus ja südameasi on see, et valgusreklaami tootmine ja paigaldus saaks meid usaldava ettevõtte jaoks kiirelt ja õigeaegselt lahendatud, nii et tellija ei peaks selle juurde tagasi tulema ega lisaaega kulutama. Pakume teile väga head teenindust ja kvaliteetseimaid tooteid Eestis ning seda kõige parema hinnaga.

Vaata rohkem