Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #340404

Valga päästekomando meeskonnavanem

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • päästetöö juhtimine, suitsusukeldumine ning teiste ülesannete täitmine tulenevalt päästeameti õigusaktidest;
  • valverühma ööpäevaringse valmisoleku tagamine – kiirelt ja efektiivselt päästetöö tegemiseks ning abi osutamiseks;
  • valverühma väljaõppe, praktiliste harjutuste ja õppuste organiseerimine ja läbi viimine;
  • koostöös teiste büroodega ennetusalase tegevuse läbiviimine.

Ootused kandidaadile

  • vanust vähemalt 21 aastat;
  • vastavust päästespetsialist III kutsestandardile;
  • vastavus päästeteenistujale kehtestatud tervisenõuetele ning päästeteenistujate atesteerimise põhinõuetele, sealhulgas hariduse ja füüsilise ettevalmistuse;
  • ametikohal vajalike arvutiprogrammide ja andmekogude käsitlemise oskus;
  • eesti keele oskus vähemalt B2 tasemel;
  • soovitavalt B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • väljaõpet ja koolitusvõimalusi;
  • meeldivat töökeskkonda ja meeskonda.

Lisainfo:
  • töökoha asukoht Karja 16, Valga linn, Valga maakond;
  • palk alates 844,34 EUR (bruto) kuus;
  • tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#340404

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 844.34 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. mai 2014
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2014

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisala riigiasutus, kes kujundab ja hoiab Eestis turvalist elukeskkonda; ennetab ohte ning abistab õnnetuse korral inimesi kiirelt ja professionaalselt. Päästeamet koosneb tegevusi arendavast, planeerivast ja juhtivast ametist; demineerimiskeskusest ja neljast regionaalsest päästekeskusest. Päästekeskused korraldavad igapäevast päästetööd, riiklikku tuleohutusjärelevalvet, päästealast ennetustööd, kriisireguleerimist.

Vaata rohkem