Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605600

Väikelaevaehitaja

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Väikelaeva keredetailide kokkumonteerimine
  • Lisavarustuse installeerimine
  • Päramootorite paigaldus
  • Väikelaevade ettevalmistus üleandmiseks kliendile
  • Väikelaevade hooldustööde teostamine

Ootused kandidaadile

  • Huvi valdkonna vastu
  • Ettevõtte põhiväärtuste jagamine
  • Korrektsus ja kohusetundlikus
  • Hea tehniline taip
  • Positiivne ellusuhtumine
  • Aktiivsed- ja tervislikud eluviisid ning hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

  • Erialast väljaõpet
  • Huvitavat tööd
  • Korralikku tasu
  • Võimalusi enesearenduseks
  • Vahvaid firmaüritusi
  • Transporti Jõgevalt
  • Parimaid kolleege, kes Sul kunagi olnud

Tööpakkumise number
#605600