Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #692793

Väikeklassi õpetaja

CVKeskus.ee klient
Kehra, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • õpetamine järgmisest õppeaastast hariduslike erivajadustega õpilaste väikeklassis (1. - 4. kl)
  • õpetaja ülesandeks on õpetada väikeklassis mitut õppeainet
  • pakkuda on täiskoormus

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus

  • vastavus kvalifikatsiooninõuetele

  • hea suhtlemisoskus

  • hea pingetaluvus

  • kohusetundlikkus

  • valmisolek meeskonnatööks

  • kasuks tuleb eripedagoogiline kõrgharidus või selle omandamine, samuti varasem erialane kogemus

  • empaatiavõime

  • soov töötada lastega ja toetada nende arengut

Ettevõte pakub

  • tööd meeldivas ja arenevas keskkonnas

  • meeldivaid kolleege

  • arengu- ja enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#692793