Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #548368

VÄIKEKLASSI ÕPETAJA, 0,5 ametikohta

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma kooliperre väikeklassiõpetajat, kes on orienteeritud õpilaste arengule neid innustades ja motiveerides. Eeldame sobiva hariduse olemasolu (magistrikraad, õpetaja kutse ning eripedagoogilised kompetentsid). Vajalik on oskus pidada oluliseks igat õpilast, arvestades nende võimeid ja eripärasid. Eeliseks on varasem töökogemus HEV õpilastega.

Ootused kandidaadile

Healt kandidaadilt ootame:
- oskust mõista ja suunata õpilase arengut;
- head koostöö- ja suhtlemisoskust;
- head empaatiavõimet ja pingetaluvust;
- arvutikasutamisoskust.

Ettevõte pakub

- ajakohast töökeskkonda;
- aktiivset eneseteostust;
- huvitavat ja vastutusrikast tööd;
- arengu- ja koolitusvõimalusi.

Lisainfo

Palume CV'le lisada motivatsioonikiri.

Tööpakkumise number
#548368

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. august 2018
Kuulutus sisestati:
29. juuli 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem