Värsked tööpakkumised

Vaibaraamide ettevalmistaja (Vändra)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 502415

Tööpakkumise number

502415

Töö kirjeldus

* Raamide planeerimine ja ettevalmistamine kudujatele
* karkassi paigaldamine raamidele
* tööde ettevalmistamine robotile
* käsitaftingvaipade tootmisprotsessiga seonduva muude tööde tegemine
* töö on füüsilise iseloomuga

Nõudmised kandidaadile

* püsiv ja järjekindel õppima uusi oskusi
* täpsus ja korrektsus
* kasuks tuleb matemaatiline taip
* valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

* Enesetäiendamise võimalusi
* stabiilset tööd kindlate eesmärkidega kasvavas ettevõttes
* sõbralikku töökollektiivi
* ühisüritusi

Lisainfo

Töökoht asub Vändras

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. november 2017
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2017

Osaühing Valley on ainulaadne Eesti ettevõte, mis tegeleb naturaalsetest materjalidest vaipade tootmisega käsitafting meetodil. Oleme käsitöövaipade tootmisega tegelenud aastast 1996. Meie klientideks on nii edasimüüjad kui ka erakliendid – kõik, kes hindavad naturaalseid materjale ning kvaliteetset käsitööd. Pakume oma klientidele eksklusiivset rätsepatöö teenust vaipade vallas: unikaaldisaini ning parimat kvaliteeti.

Müüme oma tooteid peamiselt Euroopa- ja Skandinaaviamaadesse. Käsitafting vaipasid on võimalik tellida nii eramutesse kui suuremate projektide tarbeks. Iga vaip valmib käsitööna kliendi interjööri sobivaks. Suuremate projektide seas oleme valmistanud vaipasid Eesti Vabariigi Presidendi residentsi Kadriorus, Portugali saatkonda Leedus ja erinevatesse Hyatt keti hotellidesse Euroopas.