Vaibakudumise roboti operaator (Vändra) VIP1

VALLEY OÜ

Tööpakkumise number

602803

Töö kirjeldus

* robotiga töötamine, seadistamine
* roboti igapäevane hooldamine ja töökorras hoidmine
* töö on kahes vahetuses
* käsitaftingvaipade tootmisprotsessiga seonduva muude tööde tegemine

Nõudmised kandidaadile

* püsiv ja järjekindel õppima uus oskusi
* hea tehniline taip
* arvutikasutamise oskus
* soovituslik inglise keele oskus
* kasuks tuleb teadmised elektroonika-ja mehaanikaseadmetest
* valmidus meeskonnatööks

Ettevõte pakub

* enesetäiendamise võimalusi
* tööalast nõustamist ja juhendamist
* konkurentsivõimelist tasu
* ühisüritusi koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga

Lisainfo

Töökoht asub Vändras

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2019
Soovin kandideerida

Vaibakudumise roboti operaator (Vändra)

VALLEY OÜ

Osaühing Valley on ainulaadne Eesti ettevõte, mis tegeleb naturaalsetest materjalidest vaipade tootmisega käsitafting meetodil. Oleme käsitöövaipade tootmisega tegelenud aastast 1996. Meie klientideks on nii edasimüüjad kui ka erakliendid – kõik, kes hindavad naturaalseid materjale ning kvaliteetset käsitööd. Pakume oma klientidele eksklusiivset rätsepatöö teenust vaipade vallas: unikaaldisaini ning parimat kvaliteeti.

Müüme oma tooteid peamiselt Euroopa- ja Skandinaaviamaadesse. Käsitafting vaipasid on võimalik tellida nii eramutesse kui suuremate projektide tarbeks. Iga vaip valmib käsitööna kliendi interjööri sobivaks. Suuremate projektide seas oleme valmistanud vaipasid Eesti Vabariigi Presidendi residentsi Kadriorus, Portugali saatkonda Leedus ja erinevatesse Hyatt keti hotellidesse Euroopas.

Avan ettevõtte profiili